Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely odběru článků a novinek

Beru na vědomí s souhlasím s tím, že vyplněním své emailové adresy a kliknutím na tlačítko přihlášení k odběru článků a novinek uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti DANTOA s.r.o., se sídlem Kolínská 2272/15, Vinohrady, 130 00 Praha 3, IČO: 047 96 004 (dále jen „společnost DANTOA“), a to

  • v rozsahu emailová adresa; a
  • pouze pro účely odběru článků a novinek, tj. zasílání obchodních sdělení o činnosti a službách společnosti DANTOA či novinek ze světa online marketingu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji společnosti DANOTA k výše uvedeným účelům a ve výše uvedeném rozsahu až do okamžiku odvolání tohoto souhlasu. Odvolání souhlasu s tímto účelem zpracování mohu kdykoliv provést kliknutím na odkaz, který společnost DANTOA zasílá v rámci každého obchodního sdělení, případně též písemným odvoláním souhlasu zaslaným  na e-mailovou adresu (info@DANTOA.cz) nebo na adresu sídla společnosti DANTOA.

Další podrobné informace týkající se ochrany a zpracování osobních údajů společností DANTOA jsou uvedeny v dokumentu „Zásady ochrany osobních údajů“.