Namixujte ten správný drink pro úspěch vašeho eshopu

Jaké ingredience je potřeba použít?

 
ZÁKLAD 

Alkohol - Vaše produkty. Asi se shodneme na tom, že nejdůležitější ingrediencí v alko drinku je právě ten alkohol. Stejně tak pro vás jsou nejdůležitější vaše produkty.

 

 1. Kvalita
 2. Cenová politika
 3. Věrohodnost

 
REKLAMA

Jakou barvu vašeho drinku zvolíte? Vyberete syté barvy jako je červená nebo sáhnete po nějaké nevýrazné?  Neboli jak se rozhodnete zachytit oko vašeho potencionálního zákazníka? Kde všude se zobrazují vaše produkty? Jaké systémy k promu používáte? Jaký je váš rozpočet? Rozhodnutí o tom kde se zobrazíte a jak zacílíte svůj rozpočet může znamenat rozdíl mezi úspěšným eshopem a dírou na peníze.

 

 1. Google Ads
 2. Facebook
 3. Instagram
 4. Sklik
 5. Bing
 6. ...

 
RETENCE

Získat důvěru k provedení prvního nákupu je první krok. Posléze je však důležité připoměnout těmto zákazníkům vaše produkty. A přesně k tomuto slouží emailing, sociální sítě či zaměření vašich reklam na first-party data. 

 

 1. Email marketing
 2. Sociální sítě
 3. Remarketing skrz PPC

 

 
DŮVĚRA

Jak ozdobíte váš drink? Váš eshop? Aneb: Jak reagujete na komentáře na sociálních sítích? Jaké máte hodnocení eshopu? Jaký postoj nebo příběh má vaše společnost? I toto pomáhá tvořit vaší kredibilitu, vaší pověst. Jednoduše důvody, proč by u vás měli noví zákazníci nakupovat a stávající zůstat.

 

 1. Kreditibilita
 2. Spolehlivost
 3. Recenze.

ÚSPĚŠNÝ ESHOP

A když to všechno pořádně zashakujeme, tak nám vznikne úspěšný eshop. A chutný drink k tomu.

 

 

 

A jestli toho už dneska bylo dost a potřebujete povzbudit, umíchejte si tento drink a nechte na nás zvýšení hodnoty vašich objednávek:

 

 

Kontaktujte nás ještě dnes:

Kontaktní osoba

Ondřej Dyrka
CO-Founder & Partner

+420 732 575 410
dyrka@dantoa.cz