O AGENTUŘE

Výkonnostní PPC marketing pro eshopy

PROČ DANTOA?

Dantoa je agentura na výkonnostní PPC marketing pro eshopy.

Neděláme weby, appky či SEO.

Již 10 let se zaměřujeme výhradně na placenou online reklamu (firma vznikla 2016, zakladatelé spolu ale dělají od 2012).

Díky této úzké specializaci dosahujeme špičkových výsledků a často jsme poslední zastávka klientů, kteří před námi neúspěšně protočili mnoho správců.

 

 

Agentura DANTOA

Hlavním mottem v Dantoa je transparentnost

  • Všechny reklamní účty jsou vaše a máte do nich přístup
  • Máte k dispozici online reporting 24/7 přehledně obsahující aktuální výsledky, tento report lze navíc snadno upravit vám na míru
  • Projekťák rozumí PPC a ví, co se u vás v účtech děje - nevedeme přeposílače

Intenzivně řešíme vaše marže

A v maximální míře doměřujeme zisk z kampaní. Velmi nám záleží na tom, aby vaše kampaně vydělávaly a byli jste s námi dlouhodobě - moc nás totiž nebaví furt dokola nedůvěřivým lidem v rámci akvizic vysvětlovat, že my to fakt umíme a tentokrát jim ty kampaně něco vydělají.

Je možné, že jste o nás ještě do dneška nic neslyšeli

To je zcela v pořádku. Jsme totiž relativně malá firma (15 lidí) a náš omezený časový fond využíváme na práci na kampaních - na nějaké veletrhy či přednášky nezbývá čas.

Průměrný klient utrácí v reklamě 50 - 100 tisíc Kč měsíčně

A spolupracuje s námi 4 roky a více. Pracujeme strategicky, dlouhodobě a jsme velmi dobří v tom vzít existující balík peněz a udělat z něj ještě větší balík peněz.