REFERENCE

samochvála smrdí. nás chválí klienti

S agenturou DANTOA spolupracujeme více jak 5 let a jsme velmi spokojeni. Na začátku jsme si nemysleli, že je v některých kanálech takový potenciál a byli jsme mile překvapeni. DANTOA není typickou naleštěnou agenturou, ale tým opravdových odborníků, kde je hluboké know-how na prvním místě.

Martin Mates Econea

Vyzkoušeli jsme několik velkých i malých agentur pro správu PPC, ale až s DANTOA marketing s.r.o jsme si jistí, že naše marketingové kampaně jsou ve správných rukou. O kampaních máme dokonalý přehled, samozřejmostí jsou pravidelné reporty a k tomu skvělá komunikace s týmem DANTOA.

Ing. Ondřej Hoňka prumex.cz

DANTOA marketing s. r. o. je v pořadí třetí agentura, kterou jsem ohledně on-line marketingu oslovila. Rozhodně je však první agenturou, která se snaží pochopit specifika mého zboží i chování zákazníků. Je to také první agentura, která mě o svém přínosu přesvědčuje nejen slovy, ale především svou prací. DANTOA je pro mě cenným partnerem, se kterým má smysl spolupracovat.

Blanka Grossová Victoria Grace

Spolupráce s opravdovými specialisty, kteří správně porozumí vizi značky a uchopí správu PPC za správný konec, je alfa omega toho, co naše značka potřebuje. Jsme velice rádi, že se nám to podařilo právě s agenturou Dantoa, která dobře rozumí naším cílům a pracuje efektivně.

Team Galsari galsari.cz

S firmou Dantoa spolupracujeme necelý rok, za tu dobu jsme zvýšili obrat o desítky procent při stejných nákladech. Vyzdvihnul bych hlavně perfektní komunikaci a spoustu nových nápadů. Společně jsme úspěšně expandovali na Slovensko i do Maďarska a už se připravujeme na další evropské země.

Jan Plaček tvrzenaskla.eu