Charitativní zápas pro Srdcovku - DANTOA sponzorem dobročinné akce

Zpět na přehled článků
Veronika Schleiderova
08.02.2022

Agentura DANTOA se koncem loňského roku stala jedním z oficiálních partnerů charitativní akce, pořádané pod taktovkou Spolku Srdcovka ve spolupráci s městskou částí Praha 9. Spolek Srdcovka je tým, který pořádá společenské a sportovní akce, jejichž hlavním cílem je získat finanční pomoc a poskytnout tak podporu rodinám a dětem, bojujícím s různými typy zdravotních potíží.

Charitativní akce, na které jsme se jako sponzoři podíleli, byl fotbalový zápas tří týmů, ve kterém se utkalo uskupení VIP osobností, tvořené zejména z fotbalových hvězd, herců a zpěváků, dále pak tým v podání osobností z TV Nova a v neposlední řadě tým složený z partnerů události.

Na hřišti tak bylo možné zahlédnout mediálně známé tváře, jako je například Vladimír Šmicer, Leoš Noha, Jakub Kohák, Kamil Střihavka, Dan Zítka, Ota Balage, Petr Vojnar,Vlasta Korec a mnozí další. K nim se na hřišti také připojil náš CEO, Martin Tuma. O další zábavu se pak postarala například kapela Support Lesbiens, jejichž koncert přišel na scénu v odpoledních hodinách po zápase.

A co bylo v rámci pořádané akce právě naším úkolem, jako jednoho ze sponzorů celého dění? Ujali jsme se přípravy veškerých grafikých prací na tištěných plakátech, online propagace události, a také realizace návrhu a potisku fotbalových dresů pro týmy i pro rozhodčí. Zároveň jsme také přiložili ruku k dílu při přípravách kalendáře, který z celé akce vznikl. V rámci pořádané aukce se nám povedlo vydražit hlavní položku, čímž byl fotbalový dres reprezentace ČR, a přispět tak k celé akci ještě dalšími 8 000 Kč, které přišly na podporu rodin dětí se zdravotním postižením. I když pokušení vystavit si vydražený dres u nás v kanceláři bylo lákavé, putoval získaný kousek nakonec malému fotbalovému fanouškovi, kterému udělal obrovskou radost.