Tlačítková novela - jaké změny čekají na B2C eshopy od 6. 1. 2023?

Veronika Schleiderová
06.01.2023

S novým rokem přicházejí také nová pravidla. Přečtěte si hlavní body, kterých se týká nová novela zákona o ochraně spotřebitele a novela občanského zákoníku. Změna se týká zobrazování slev, hodnocení produktů, řazení nabídek, košíkových pravidel či nové povinné  informace v obchodních podmínkách. Pojďme se na to podívat podrobně.

Cookies lišta: Kolik lidí ji přijme a jaké dělá v průměru rozdíly v tržbách? A jak nám pomohou atribuční modely?

Veronika Schleiderova
22.11.2022

Povinná cookies lišta nám trochu zavařila. A to především ve vyhodnocování úspěšnosti reklam. Jedna z hlavních výhod online reklamy ve formě výtečné doměřitelnosti se nám rozpouští pod rukama. Nezbývá nic jiného než si vytvářet vlastní atribuční modely, sledovat vývoj tržeb přímo v rozhraní vašeho eshopu a hlavně přijmout fakt, že vyhodnocování reklam není černobílé. 

​​Microsoft advertising – ztráta času nebo efektivní zdroj tržeb?

Katarína Kochláňová
18.10.2022

Znáte vyhledávání Bing? V zahraničí podstatní část zdroje organické návštěvnosti v našich končinách spíše nenápadný zdroj návštěvnosti někde na konci tabulky v Google Analytics. Svůj nízký objem návštěvnosti však v mnoha případech vynahrazuje vyšším konverzním poměrem a z hlediska tržeb tak zanedbatelný není. Přemýšleli jste už jak z tohoto zdroje vytěžit co nejvíc?

Charitativní zápas pro Srdcovku - DANTOA sponzorem dobročinné akce

08.02.2022

Agentura DANTOA se koncem loňského roku stala jedním z oficiálních partnerů charitativní akce, pořádané pod taktovkou Spolku Srdcovka ve spolupráci s městskou částí Praha 9. Spolek Srdcovka je tým, který pořádá společenské a sportovní akce, jejichž hlavním cílem je získat finanční pomoc a poskytnout tak podporu rodinám a dětem, bojujícím s různými typy zdravotních potíží.

Objednejte si 15h správy PPC reklam a zaplaťte jich jen 10

DANTOA
11.01.2022

Vkročte do nového roku tou správnou nohou. Nechte si kampaně zpracovat a zoptimalizovat od naší agentury. Proč si nás vybrat? Jsme agentura s certifikací Google Partner Premier (cca 40 subjektů v ČR), která má v týmu specialisty pro Google Ads, Sklik, Facebook, Instagram i pro zbožové srovnávače. Náš PPC tým spolupracuje na vytváření a optimalizování úspěšných kampaní už několikátým rokem. 

E-mail marketing: Kde, kedy, ako, prečo? 2/2

Monika Haličková
25.05.2021

Či ste sa už rozhodli, že Váš online marketing doplníte emailingom alebo sa ešte stále rozhodujete, určite Vás bude zaujímať pár viet o tom, kde, kedy, ako a prečo vôbec posielať newslettery. A hlavne prečo je email marketing taký dôležitý a prečo je dobré ho využívať. 

Jednoproduktové weby aneb v jednoduchosti je síla

Veronika Schleiderová
30.03.2021

V internetovém světě máme miliony eshopů, které se snaží prodávat své produkty. Ať už to jsou velcí eshopoví giganti, malé hobby eshopy nebo eshopy, které prodávají jen jeden jediný produkt. V tak velké konkurenci je potřeba mít nastavenou správnou cenovou politiku, rychlý a funkční web, svižnou dodávku objednávek, férové reklamační podmínky i user-friendly checkout proces. V neposlední řadě je také důležité se rozhodnout, jak veliký eshop bude - 1 produkt, 100 produktů, 1000 produktů.

E-mail marketing: Udržovanie vzťahu so zákazníkmi za pár kačiek 1/2

Monika Haličková
25.02.2021

Pre mnoho ľudí je email marketing nezaujímavý, dokonca ho niektorí vnímajú aj ako otravný. Je to však najstarší a zároveň najefektívnejší spôsob komunikácie v digitálnom prostredí. Dokáže nadväzovať kontakty, udržovať vzťahy so zákazníkmi ale hlavne im pomáha sa rozhodovať v správnom čase a to za relatívne nízke náklady. Mesačne totiž za 5 000 kontaktov a neobmedzené množstvo rozosielok môžete zaplatiť už od 650 Kč.

Zpátky do historie: PPC před 25 lety ještě neexistovaly. Nyní je to miliardový byznys.

Šárka Müllerová
16.12.2020

Dnešní weby si bez PPC reklamy představíte asi jen těžko. Dalo by se ale říci, že historie PPC reklam se začala psát teprve nedávno. Od spuštění prvních reklam tohoto typu uběhlo sice pouhých 24 let, ale obor se neustále vyvíjí mílovými kroky. Před více než 20 lety byly PPC teprve v plenkách a jejich systémy se zásadně odlišovaly od těch, které známe a používáme dnes.

V zajetí pojmů: Slovníček pro začínající PPCčkaře

Veronika Schleiderová
10.11.2020

V online marketingu se denně setkáváme se spoustou zkratek. Samotné PPC reklamy je již spojením, které jednu obsahuje. Jako PPCčkaři, markeťáci nebo majitelé či provozovatelé eshopů se setkáte s metrikami, kterými možná nerozumíte. Podívejme se tedy spolu na slovníček, který vám objasní 34 zkratek, se kterými se v online byznysu potkáváte.