NÁŠ TÝM

Martin Tuma

CEO & Founder

DANTOA jsem založil před 8 lety a nyní mám na starosti vedení celé společnosti a organizaci týmu. Podílím se na akvizici nových klientů a také rozvoji těch stávajících.

Ondřej Dyrka

CO-Founder & Partner

Vedu firmu, implementuji PPC novinky a školím kolegy. Vynikám v Google Nákupech a textařině. Srozumitelně vám vysvětlím, co vás kampaně budou stát a co vám přinesou.

Aleš Hojsák

Projektový manager & PPC specialista senior

Nastartuji vám kampaně i tým, který na nich bude pracovat. Školím juniory, mám na starosti finální plány a reporty stejně jako interní organizaci.

Patricie Vivienne Kabelová

Graphic & Facebook specialistka

V agentuře se starám o organizační věci. Nejčastěji se však věnuji grafické práci, se kterou jsem v kontaktu již od studia. V poslední době také pracuji na tvorbě reklam ve Facebook ads.

Eda Tihoun

Sales manager

Jako zkušený obchodník a marketér zjistím vaše potřeby, navrhnu možné směry řešení. Používám selský rozum, moje slovo platí. Dantoa umí a má super tým. Ověřte si to také!

Jiří Babínek

Projektový manager junior & Datový analytik

Starám se o správu kampaní v Google Ads, Skliku a na Facebooku. Píšu reklamní texty, analyzuji vyhledávací dotazy a starám se, aby kampaň fungovala co nejlépe. Na starosti mám také přípravu reportů, prezentací či Google tabulek.

Katarína Kochláňová

PPC specialistka senior

Marketingu som sa začala venovať už počas vysokej školy. Skúsenosti mám so správou kampaní v systémoch Facebook, Adform a Bing. Najviac pracujem s Google Ads, kde mám možnosť analyzovať dáta do hĺbky a dosiahovať tak čo najlepšie výsledky.

Veronika Schleiderová

PPC specialistka & Content managerka

Pro tuto agenturu pracuji externě od roku 2015. Starám se o klienty s malými i vysokými rozpočty. Kampaně nastavuji v Google Ads a Skliku. Kromě samotných PPC reklam pomáhám klientům i s jejich content strategií a sociálními sítěmi.

Jakub Vonšák

PPC Specialista

K online marketingu jsem se dostával postupně již při studiích. Poté jsem pracoval jako projektový manažer, ale k online marketingu mě to stále táhlo víc. Nyní se věnuji správě PPC kampaní naplno.

Simona Kroc

Assistant manager

Starám se převážně o organizační věci a zajištění chodu kanceláře, zároveň jsem pravá ruka Martina. Jinak se považuji za univerzálního člena týmu, který je vždy k ruce tam, kde je zrovna potřeba.

Pavel Vašíček

Facebook specialista & Mailing manager

Jsem markeťák ale převážně analytik, který se nejvíce vyžívá ve Facebook ads a e-mailingu. Jsem ten, co pro vás vymyslí fungující strategii, implementuje ji a postupem času i optimalizuje.

Jana Zahradníčková

Facebook specialistka senior

Online marketingu se věnuji přes 10 let. Nejblíže jsou mi Facebook a Insta Ads a úplně nejraději se věnuji fashion a beauty segmentu. Aktivně pracuji také s Google Ads a Sklik, kde vytvářím kampaně od A do Z.

Sára Jana Šramková

On-line marketing assistant

Momentálne študujem marketing na vysokej škole a Dantoa mi dáva príležitosť prepojiť teóriu s praxou. Rada sa pohybujem v aktívnom prostredí a v Dantoa mám priestor na sebarealizáciu a posúvanie svojich hraníc.

Pavel Tesař

Creative & mailing specialista

Podílím se na tvorbě newsletterů a starám se o mailing jako takový. Taktéž se věnuji psaní textů všeho druhu a nebojím se přiložit ruku k dílu tam, kde je to potřeba.

Šárka Müllerová

Content social manager

V DANTOA pracuji převážně v Skliku, kde moji hlavní pracovní náplň tvoří příprava a optimalizace reklam v obsahové síti, které následně analyzuji z dostupných dat. Mimo Sklik se také zabývám rozesíláním newsletterů.

Evžen

Tiskový mluvčí a maskot

Na starosti mám prezentaci DANTOA na socialních sítích, protože jsem nejhezčí z celé agentury. Také pro vás každý měsíc vyškrábnu novinky ze světa PPC a rozpošlu je na vaše emaily. A pokud budete mít štěstí, potkáte mě i osobně v kanceláři.