NÁŠ TÝM

Martin Tuma

CEO & Founder

DANTOA jsem založil před 7 lety a nyní mám na starosti vedení celé společnosti a organizaci týmu. Podílím se na akvizici nových klientů a také rozvoji těch stávajících.

Ondřej Dyrka

CO-Founder & Partner

Vedu firmu, implementuji PPC novinky a školím kolegy. Vynikám v Google Nákupech a textařině. Srozumitelně vám vysvětlím, co vás kampaně budou stát a co vám přinesou.

Aleš Hojsák

Projektový manager & PPC specialista senior

Nastartuji vám kampaně i tým, který na nich bude pracovat. Školím juniory, mám na starosti finální plány a reporty stejně jako interní organizaci.

Sandra Arbesová

Head of marketing

Moje práce je hlavně strategický rozvoj klientů ve spojení s PPC kampaněmi. Snažím se jim pomoci najít úplně nové cesty nebo jen dílční možnosti ke zlepšení výsledků jejich reklam nebo celkového konceptu. Dále zaštituji marketing agentury.

Jana Zahradníčková

Facebook specialistka senior

Online marketingu se věnuji přes 10 let. Nejblíže jsou mi Facebook a Insta Ads a úplně nejraději se věnuji fashion a beauty segmentu. Aktivně pracuji také s Google Ads a Sklik, kde vytvářím kampaně od A do Z.

Martina Stloukalová

PPC specialistka senior

V agentuře se starám o PPC kampaně v Google Ads a Skliku. Připravuji vše od kompletních návrhů kampaní až po samotnou realizaci nastavení a následné optimalizace. Specializuji se také na Mergado a v menší míře se věnuji Facebook Ads.

Katarína Kochláňová

PPC specialistka senior

Marketingu som sa začala venovať už počas vysokej školy. Skúsenosti mám so správou kampaní v systémoch Facebook, Adform a Bing. Najviac pracujem s Google Ads, kde mám možnosť analyzovať dáta do hĺbky a dosiahovať tak čo najlepšie výsledky.

Daniel Demeš

Facebook specialista senior

V online marketingu sa pohybujem už viac ako 5 rokov. Začínal som s affiliate marketingom, prešiel som si vlastnými eshopmi až som sa zameral len na samotnú reklamu. Aktuálne sa špecializujem hlavne na Facebook ads a popritom zabrdnem aj do iných platforiem ako Google ads či Adform.

Michal Klajban

PPC specialista senior

S PPC kampaněmi pracuji už přes deset let. Specializuji se na remarketing a vyhledávací síť. Zkušenosti z oblasti UX a SEO mi pomáhají při analýzách a chování uživatelů i porozumění potřebám našich klientů.

Veronika Schleiderová

PPC specialistka & Content managerka

Pro tuto agenturu pracuji externě již několik let. Vytvářím kampaně především v obsahové síti a Gmailu. Jsem pravou rukou mým zkušenějším kolegům, se kterými vytvářím plány a strategie pro naše klienty.

Šárka Müllerová

Sklik & Content social managerka

V DANTOA pracuji převážně v Skliku, kde moji hlavní pracovní náplň tvoří příprava a optimalizace reklam v obsahové síti, které následně analyzuji z dostupných dat. Mimo Sklik se také zabývám rozesíláním newsletterů.

Monika Haličková

E-mail & Campaign manager

Vytváram a spravujem PPC kampane v reklamnom systéme Sklik, pričom mám na starosti predovšetkým ich čo najefektívnejšiu optimalizáciu.

Jakub Vonšák

PPC Specialista

K online marketingu jsem se dostával postupně již při studiích. Poté jsem pracoval jako projektový manažer, ale k online marketingu mě to stále táhlo víc. Nyní se věnuji správě PPC kampaní naplno.

Patricie Vivienne Kabelová

Graphic & Facebook specialistka

V agentuře se starám o organizační věci. Nejčastěji se však věnuji grafické práci, se kterou jsem v kontaktu již od studia. V poslední době také pracuji na tvorbě reklam ve Facebook ads.

Jiří Babínek

PPC specialista junior & Datový analytik

Starám se o správu kampaní v Google Ads, Skliku a na Facebooku. Píšu reklamní texty, analyzuji vyhledávací dotazy a starám se, aby kampaň fungovala co nejlépe. Na starosti mám také přípravu reportů, prezentací či Google tabulek.

Nikoleta Janíková

Optimalizace content kampaní

V DANTOA pracujem popri štúdiu na VŠE od februára 2020. Mojou hlavnou náplňou práce je správa a tvorba PPC kampaní v reklamnom systéme Sklik.