NÁŠ TÝM

Martin Tuma

CEO & Founder

Mám na starost vedení celé společnosti a organizaci týmu. Vymýšlím marketingové strategie a dojednávám obchody. Kromě akvizice nových klientů pracuji na analýze a zlepšování běžících

Ondřej Dyrka

CO-Founder & Partner

Pracuji na akvizicích a školím stávající i nové členy týmu. Mojí specialitou jsou reklamní texty a interpretace čísel a statistik do řeči, které klienti rozumí.

Michal Klajban

PPC & Facebook specialista senior

S PPC kampaněmi pracuji už přes deset let. Specializuji se na remarketing a vyhledávací síť. Zkušenosti z oblasti UX a SEO mi pomáhají při analýzách a chování uživatelů i porozumění potřebám našich klientů.

Jana Zahradníčková

PPC & Facebook specialistka senior

Online marketingu se věnuji přes 10 let. Nejblíže jsou mi Facebook a Insta Ads a úplně nejraději se věnuji fashion a beauty segmentu. Aktivně pracuji také s Google Ads a Sklik, kde vytvářím kampaně od A do Z.

Aleš Hojsák

Projektový manager & PPC specialista senior

Nastartuji vám kampaně i tým, který na nich bude pracovat. Školím juniory, mám na starosti finální plány a reporty stejně jako interní organizaci.

Martina Štykarová

PPC & Facebook specialistka

V agentuře se starám o PPC kampaně v Google Ads a Skliku. Připravuji vše od kompletních návrhů kampaní až po samotnou realizaci nastavení a následné optimalizace. Specializuji se také na Mergado a v menší míře se věnuji Facebook Ads.