NÁŠ TÝM

Martin Tuma

CEO & Founder

DANTOA jsem založil před 10 lety a nyní mám na starosti vedení celé společnosti a organizaci týmu. Podílím se na akvizici nových klientů a také rozvoji těch stávajících.

Ondřej Dyrka

CO-Founder & Partner

Vedu firmu, implementuji PPC novinky a školím kolegy. Vynikám v Google Nákupech a textařině. Srozumitelně vám vysvětlím, co vás kampaně budou stát a co vám přinesou.

Aleš Hojsák

Projektový manager & PPC specialista senior

Nastartuji vám kampaně i tým, který na nich bude pracovat. Školím juniory, mám na starosti finální plány a reporty stejně jako interní organizaci.

Patricie Vivienne Kabelová

Projektový manažer sociálních sítí & Idea maker

V agentuře se starám o organizační věci. Nejčastěji se však věnuji grafické práci, se kterou jsem v kontaktu již od studia. V poslední době také pracuji na tvorbě reklam ve Facebook ads.

Eda Tihoun

Sales manager

Jako zkušený obchodník a marketér zjistím vaše potřeby, navrhnu možné směry řešení. Používám selský rozum, moje slovo platí. Dantoa umí a má super tým. Ověřte si to také!

Jiří Babínek

Projektový manager & PPC specialista senior

Spravuji PPC se specializací na analytiku a Performance Max / Shopping kampaně. Zároveň jsem 1 ze 3 projekťáků - připravuji plány, reporty a zajišťuji, aby klientům kampaně vydělávaly.

Katarína Kochláňová

PPC specialistka senior

Marketingu som sa začala venovať už počas vysokej školy. Skúsenosti mám so správou kampaní v systémoch Facebook, Adform a Bing. Najviac pracujem s Google Ads, kde mám možnosť analyzovať dáta do hĺbky a dosiahovať tak čo najlepšie výsledky.

Veronika Schleiderová

PPC specialistka & Content managerka

Pro tuto agenturu pracuji externě od roku 2015. Starám se o klienty s malými i vysokými rozpočty. Kampaně nastavuji v Google Ads a Skliku. Kromě samotných PPC reklam pomáhám klientům i s jejich content strategií a sociálními sítěmi.

Pavlína Kříčková

Creative & Social media specialistka

Věnuji se správě sociálních sítí a všemu, co je s ní spojené. Od tvorby grafiky, fotografií, videí, až po psaní textů. Ráda se věnuji všemu kreativnímu.

Jiří Láska

PPC specialista

Nováček v PPC a marketingu obecně, který dostal možnost nastoupit mezi tým profesionálů, předávajících mi své zkušenosti. V Dantoe působím od Ledna 2022 . Při nasávání PPC znalostí převážně v Google Ads se okrajově věnuji grafice, kódování a všemu co je zrovna třeba.

Jakub Vonšák

PPC Specialista

K online marketingu jsem se dostával postupně již při studiích. Poté jsem pracoval jako projektový manažer, ale k online marketingu mě to stále táhlo víc. Nyní se věnuji správě PPC kampaní naplno.

Pavel Tesař

Copywriter & Mailing manager

Podílím se na tvorbě newsletterů a starám se o mailing jako takový. Taktéž se věnuji psaní textů všeho druhu a nebojím se přiložit ruku k dílu tam, kde je to potřeba.

Sára Jana Šramková

Creative & Social media specialistka

Momentálne študujem marketing na vysokej škole a Dantoa mi dáva príležitosť prepojiť teóriu s praxou. Rada sa pohybujem v aktívnom prostredí a v Dantoa mám priestor na sebarealizáciu a posúvanie svojich hraníc.

Evžen

Tiskový mluvčí a maskot

Na starosti mám prezentaci DANTOA na socialních sítích, protože jsem nejhezčí z celé agentury. Také pro vás každý měsíc vyškrábnu novinky ze světa PPC a rozpošlu je na vaše emaily. A pokud budete mít štěstí, potkáte mě i osobně v kanceláři.