NÁŠ TÝM

Martin Tuma

CEO & Founder

DANTOA jsem založil před 7 lety a nyní mám na starosti vedení celé společnosti a organizaci týmu. Podílím se na akvizici nových klientů a také rozvoji těch stávajících.

Ondřej Dyrka

CO-Founder & Partner

Vedu firmu, implementuji PPC novinky a školím kolegy. Vynikám v Google Nákupech a textařině. Srozumitelně vám vysvětlím, co vás kampaně budou stát a co vám přinesou.

Aleš Hojsák

Projektový manager & PPC specialista senior

Nastartuji vám kampaně i tým, který na nich bude pracovat. Školím juniory, mám na starosti finální plány a reporty stejně jako interní organizaci.

Katarína Kochláňová

PPC specialistka senior

Marketingu som sa začala venovať už počas vysokej školy. Skúsenosti mám so správou kampaní v systémoch Facebook, Adform a Bing. Najviac pracujem s Google Ads, kde mám možnosť analyzovať dáta do hĺbky a dosiahovať tak čo najlepšie výsledky.

Veronika Schleiderová

PPC specialistka & Content managerka

Pro tuto agenturu pracuji externě již několik let. Vytvářím kampaně především v obsahové síti a Gmailu. Jsem pravou rukou mým zkušenějším kolegům, se kterými vytvářím plány a strategie pro naše klienty.

Šárka Müllerová

Sklik & Content social manager

V DANTOA pracuji převážně v Skliku, kde moji hlavní pracovní náplň tvoří příprava a optimalizace reklam v obsahové síti, které následně analyzuji z dostupných dat. Mimo Sklik se také zabývám rozesíláním newsletterů.

Jiří Babínek

Projektový manager junior & Datový analytik

Starám se o správu kampaní v Google Ads, Skliku a na Facebooku. Píšu reklamní texty, analyzuji vyhledávací dotazy a starám se, aby kampaň fungovala co nejlépe. Na starosti mám také přípravu reportů, prezentací či Google tabulek.

Daniel Demeš

Facebook specialista senior

V online marketingu sa pohybujem už viac ako 5 rokov. Začínal som s affiliate marketingom, prešiel som si vlastnými eshopmi až som sa zameral len na samotnú reklamu. Aktuálne sa špecializujem hlavne na Facebook ads a popritom zabrdnem aj do iných platforiem ako Google ads či Adform.

Jakub Vonšák

PPC Specialista

K online marketingu jsem se dostával postupně již při studiích. Poté jsem pracoval jako projektový manažer, ale k online marketingu mě to stále táhlo víc. Nyní se věnuji správě PPC kampaní naplno.

Patricie Vivienne Kabelová

Graphic & Facebook specialistka

V agentuře se starám o organizační věci. Nejčastěji se však věnuji grafické práci, se kterou jsem v kontaktu již od studia. V poslední době také pracuji na tvorbě reklam ve Facebook ads.

Jana Zahradníčková

Facebook specialistka senior

Online marketingu se věnuji přes 10 let. Nejblíže jsou mi Facebook a Insta Ads a úplně nejraději se věnuji fashion a beauty segmentu. Aktivně pracuji také s Google Ads a Sklik, kde vytvářím kampaně od A do Z.

Martina Stloukalová

PPC specialistka senior

V agentuře se starám o PPC kampaně v Google Ads a Skliku. Připravuji vše od kompletních návrhů kampaní až po samotnou realizaci nastavení a následné optimalizace. Specializuji se také na Mergado a v menší míře se věnuji Facebook Ads.

Michal Klajban

PPC specialista senior

S PPC kampaněmi pracuji už přes deset let. Specializuji se na remarketing a vyhledávací síť. Zkušenosti z oblasti UX a SEO mi pomáhají při analýzách a chování uživatelů i porozumění potřebám našich klientů.

Evžen

Tiskový mluvčí a maskot

Na starosti mám prezentaci DANTOA na socialních sítích, protože jsem nejhezčí z celé agentury. Také pro vás každý měsíc vyškrábnu novinky ze světa PPC a rozpošlu je na vaše emaily. A pokud budete mít štěstí, potkáte mě i osobně v kanceláři.