NÁŠ TÝM

Martin Tuma

CEO & Founder

Mám na starost vedení celé společnosti a organizaci týmu. Vymýšlím marketingové strategie a dojednávám obchody. Kromě akvizice nových klientů pracuji na analýze a zlepšování běžících

Ondřej Dyrka

CO-Founder & Partner

Pracuji na akvizicích a školím stávající i nové členy týmu. Mojí specialitou jsou reklamní texty a interpretace čísel a statistik do řeči, které klienti rozumí.

Michal Klajban

PPC & Facebook specialista senior

S PPC kampaněmi pracuji už přes deset let. Specializuji se na remarketing a vyhledávací síť. Zkušenosti z oblasti UX a SEO mi pomáhají při analýzách a chování uživatelů i porozumění potřebám našich klientů.

Jana Zahradníčková

PPC & Facebook specialistka senior

Online marketingu se věnuji přes 8 let. Nejblíže jsou mi Facebook Ads, kde kromě výkonových kampaní ráda vytvářím kreativu soutěží, kvízů nebo aplikací. Aktivně pracuji i s Google Ads a Sklik, kde mě zajímá mimo jiné atribuce a analýza získaných dat.

Aleš Hojsák

Projektový manager & PPC specialista senior

Starám se o správu kampaní v Google Ads, Skliku a na Facebooku. Píšu reklamní texty, analyzuji vyhledávací dotazy a starám se, aby kampaň fungovala co nejlépe. Na starosti mám také přípravu reportů a všech našich prezentací či Google tabulek.

Martina Štykarová

PPC & Facebook specialistka

Specializuji se na vyhledávací a obsahovou síť v systémech Google Ads a Skliku. Připravuji vše od kompletních návrhů kampaní až po samotnou realizaci nastavení a následné optimalizace.