Jak nastavit performance max, aby se chovala jako nákupy?

Veronika Schleiderova
20.03.2023

Začínáte nebo se bojíte dát do performance max veškerou důvěru? Omezte performance max pouze na feedové reklamy. Aneb docilte co největší podobnosti s chytrými nákupy a přitom používejte nové kampaně, které sám systém preferuje a chce, abyste používali. 

Jak nastavit performance max kampaň bez CSS?

Veronika Schleiderová
06.03.2023

V naší case study jsme si ukazovali výsledky této kampaně, která bude mít sice možná jen 10% podíl na vašich tržbách. Nicméně se jedná o relativně bezúdržbovou kampaň, která vám zabere nastavit pouze pár minut. Jak tedy na to?

Case study: Performance max bez feedu a proč byste měli tuto kampaň ihned nasadit

Veronika Schleiderová
06.03.2023

V minulé epizodě jsme se bavili o tom, jak rozdělovat performance max kampaně. Nyní si řekneme o jednom specifickém nastavení kampaní.

Jak vyloučit klíčová slova v Performance Max?

Katarína Kochláňová
28.02.2023

Používáte v Google Ads účtu Performance MAX kampaně? Také vás frustruje, že nemáte žádnou kontrolu nad klíčovými slovy, na které se vaše kampaně zobrazují a musíte plně důvěřovat algoritmům kampaně?

Jak rozdělit performance max kampaně?

Veronika Schleiderová
20.02.2023

Performance max mohou být zlatým dolem a nebo také největší noční můrou v Google Ads. Pro mě je to to nejlepší, s čím Google v posledních letech přišel. V dnešní epizodě ze seriálu “Performance max a co s nima” se podíváme na to, jak je v účtu rozdělovat.

Mikrokonverze – malé kroky na cestě k velkému vítězství/prodeji

Katarína Kochláňová
23.01.2023

Když nový uživatel přijde poprvé na vaši stránku je velmi nepravděpodobné, že rovnou nakoupí. Možná ještě není tak daleko v nákupním procesu, možná si jen dělá průzkum trhu a možná jste jej jen dostatečně nepřesvědčili, aby nakoupil. S každým novým zákazníkem si důvěru musíte budovat postupně, po krocích. Seznámit jej se svou značkou a ukázat mu, jak právě váš produkt či služba naplní jeho potřeby a touhy. Nejlepším postupem jak si tuto důvěru vybudovat, je provést zákazníka jednotlivými kroky nákupního procesu a důsledně sledovat plnění těchto kroků pomocí mikro-konverzí.

Audit naslepo: Uděláme audit vašeho Google Ads účtu, aniž byste nám dali přístup

Ondřej Dyrka
19.09.2022

Chcete mít své kampaně a možnosti růstu pod kontrolou, nebo se raději svěříte libovůli Googlu? Vám jako inzerentovi může být v podstatě jedno, jakým způsobem PPC kampaně tržby a zisk generují - hlavně, že je generují.

Jak nastavit mikrokonverze a proč je důležité je mít v performance max kampaních?

Veronika Schleiderová
17.08.2022

Performance max pomalu přebírají skoro veškerý život v systému Google Ads. Jejich výhoda? Sami si umí určit, kteří uživatele mají větší pravděpodobnost nákupu. A dle toho určují bid, rozhodnou se mu již neukazovat či naopak přitvrdí v reklamě, pokud vidí potenciál. 

Ebook na téma: Co je to PPC reklama?

Veronika Schleiderová
02.08.2022

PPC reklama je všude kolem nás. Bez těchto reklam si už dnes nepřečtete článek na internetu, nepodíváte se na video, nevyhledáte si informace. PPC reklama se vám bude ukazovat i v mapách nebo vašem gmailu.  Přihlašte se k našemu newsletteru a stáhněte si ebook, který vám odpoví na tyto dotazy:

Umírají vám performance kampaně po pár dnech či týdnech?

Veronika Schleiderova
27.07.2022

Maxky, jak jim u nás říkáme, mají často rychlý úspěšný start. Často se však stává, že později jejich výkon klesá.